Кафедра хімії та методики її навчання
Природничий факультет
Шановні учні та їх батьки!
Кафедра хімії та методики її навчання ДВНЗ "Криворізький державний педагогічний університет" щороку проводить моніторингове тестування з хімії.
Метою моніторингового тестування є перевірка учнями власного рівня знань з хімії шляхом розв'язування тестів, що за формою та кількістю завдань еквівалентні ЗНО, а за рівнем іноді навіть більш складні (за відгуками випускників). Тестування є абсолютно добровільним та безкоштовним, а його обов'язковим елементом є розв'язування завдань після закінчення тестування, із поясненням ходу розв'язку, та відповіді на питання учасників тестування викладачами кафедри. Цього року ми чекаємо на Вас 4 лютого о 10 годині 30 хвилин у аудиторії 116 головного корпусу (м. Кривий Ріг, пр. Гагаріна, 54).
Для того, щоб взяти участь у тестуванні вам необхідно просто вчасно з'явитись у вказаних вище часі та місці із зошитом, ручкою та кишеньковими довідниковими матеріалами - Періодичною системою, табличкою розчинності тощо (за бажанням).
Завдання та відповіді моніторингових тестувань з хімії минулих років можна завантажити за розміщеними нижче посиланнями. У архіві з тестування 2017 року знаходиться також невеличкий аналіз результатів тестування 2017 hjre та складності тестових завдань.