Кафедра хімії та методики її навчання
Природничий факультет

22 червня стартувала навчальна лабораторно-хімічна практика для студентів ступеня вищої освіти "бакалавр" спеціальності "Хімія*".

Керівник: Селіванова Т.В. (к.х.н., доцент)

Головна мета практики:

сформувати професійні знання, вміння та навички роботи лаборанта в хімічній лабораторії (з хімічними реактивами та обладнанням, організація проведення хімічного експерименту з  реальними об'єктами).

А також сформувати вміння виконувати етапи наукового дослідження: підготовка хімічного обладнання та стандартизація мірного посуду, проведення розрахунків для приготування розчинів та їх приготування, зважування, пробовідбору, пробопідготовки, отримання результатів аналізу та їх обробка.

Відбір проби верхнього шару грунту ФІльтрування суспензії грунту Приготування водної витяжки грунту
Відбір проби верхнього шару грунту Фільтрування суспензії грунту, приготування водної витяжки Фільтрування суспензії грунту, приготування водної витяжки
Титрування водної витяжки грунту Титрування водної витяжки грунту Занотовування результатів аналізу
Титрування водної витяжки грунту Титрування водної витяжки грунту Запис результатів