Кафедра хімії та методики її навчання
Природничий факультет
13 березня 2023 року в рамках співпраці університету з закладами освіти до лабораторій кафедри хімії та методики її навчання завітали учні 7 та 6-А класів Криворізького ліцею №49 разом з вчителем хімії Харченко Іриною Леонідівною та класним керівником Терещенко Тамілою Володимирівною. Вони відвідали тематичну екскурсію з хімії  у формі квесту "Школа Агента Інкогніто" за STEM-технологією на базі Криворізького державного педагогічного університету.

Учень демонструє посуд, який необхідно було розпізнати за грою Де навчання, там і контроль

В ході квесту діти виконували різноманітні завдання, познайомилися з напрямками роботи кафедри хімії та методики її навчання, проходячи ігрові рівні здобули свої перші навички роботи з мірним посудом; розтирали речовини у порцеляновій ступці, встановлювали відмінності між дуже схожими лабораторними приладдями (випарювальна чаша, ступка, конічна колба, мірна колба тощо); готували розчин, отримували додаткові знання з класифікації хімічного посуду; обговорили, що необхідно мати для проведення фільтрування, як можна приготувати фільтр у домашніх умовах. Приготовлені розчин та реактиви використовували на наступних рівнях квесту задля виконання подальших вправ.

Пошукова робота учнів Активний пошук схованих предметів, коли пообіцяли шоколадку за знахідку останнього 10 предмету))))

Сьогодні з дітьми працювали доцент Старова Тетяна Валеріївна та старший лаборант Гадяцька Ольга Володимирівна. Колектив кафедри хімії та методики її навчання дякує вчителям ліцею та батькам за вихованість дітей, чемне поводження під час екскурсії!
Травень 2024