Кафедра хімії та методики її навчання
Природничий факультет
26 жовтня 2017 року тиждень екскурсій до лабораторій кафедри хімії та методики її навчання було продовжено групою представників Криворізької ЗОШ № 15, що складалась переважно з восьмикласників. Неабиякий інтерес ці діти виявляють до вирощування кристалів, саме тому головною дійовою особою сьогоднішньої екскурсії був студент-хімік IV курсу Ростислав Долгіх. Ростислав поділився досвідом вирощування кристалів, відповів на усі запитання і, звісно ж, продемонстрував невелику, зате яскраву частину своєї колекції кристалів.
У другій частині екскурсії учням було продемонстровано декілька яскравих дослідів, що дещо розширили їх знання за межі шкільної програми та надали можливість побачити багато вивчених ними раніше теоретичних правил та закономірностей у дії.
Асистент кафедри хімії та методики її навчання Нечипуренко П. П. із задоволенням відповідав на усі запитання юних поціновувачів хімії і був приємно вражений їх рівнем знань та інтересом до предмету. За це особливу подяку слід висловити ініціатору проведення цієї екскурсії до хімічної лабораторії - вчителю хімії ЗОШ № 15 Петрик Олександрі Володимирівні. Сподіваємось на подальші зустрічі з вихованцями Олександри Володимирівни на різних наукових заходах кафедри.

Міні-лекція про кристали Пояснення на конкретних прикладах Об'єкт найбільшої уваги юних хіміків
Обмін досвідом з вирощування кристалів Експериментальний блок екскурсії У нескладних дослідах беруть участь активні екскурсанти
Травень 2024