Кафедра математики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

Директорат розвитку науки Міністерства освіти і науки України повідомляє, що міжнародні партнери продовжили безплатний доступ до провідних електронних ресурсів та баз наукових і аналітичних даних.

Фахівці компаній Clarivate та Elsevier підготували інструкції зі створення та наповнення інформацією профілів дослідників на платформах Web of Science та Scopus (інструкція від Clarivate, інструкція від Elsevier). На офіційних вебсайтах Clarivate та Elsevier створено спеціальні сторінки для користувачів з України, що містять актуальну інформацію про можливості ресурсів і програмних інструментів і на яких постійно оновлюється інформація про навчальні матеріали, заплановані вебінари українською мовою тощо (сторінка Ukraine Academic Support на офіційному порталі Elsevier та розділ #StandWithUkraine на порталі Clarivate).

Нагадуємо, що українська наукова спільнота в межах проєкту Research4Life продовжує отримувати безоплатний доступ до важливих світових електронних ресурсів. З березня 2022 року, завдяки підтримці видавців-партнерів, українські науковці можуть вільно користуватися колекціями журналів, книг, базами даних та довідковими матеріалами.

У випадку виникнення організаційних питань щодо роботи з базами даних, підключення до них та отримання доступу до Research4Life, просимо звертатися до фахівців ДНТБ (контакти розміщені на офіційному вебсайті).

Травень 2024