Кафедра початкової освіти
Психолого-педагогічний факультет

DSC 4118 ЕА

Плекаємо альфа-вчителів у співпраці

У рамках співпраці кафедри початкової освіти КДПУ з КЗ «Інноваційно-методичний центр» КМР завідувач кафедри Павлик О.А. взяла участь у роботі міського семінару-практикуму «Підвищення ефективності освітнього процесу в початковій школі на засадах компетентнісного підходу», що відбувся на базі Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №110.

DSC 3981 ЕА

DSC 3989 ЕА

Програма семінару передбачала презентаційний блок, методичний міст (теоретичний блок), професійну лабораторію (практичний блок), «коло думок» (рефлексивний блок). Цільовою аудиторією семінару були керівники районних методичних комісій вчителів початкових класів, вчителі початкових класів загальноосвітніх закладів міста. З огляду на основну  мету семінару освітяни міста мали можливість почути думку науковця з приводу формування ключових та предметних компетентностей молодших школярів, директора КЗШ№110 щодо впровадження компетентнісного підходу в освітній процес в період реформування середньої школи, методиста ІМЦ з питання інтеграції змісту освіти  як вимоги об’єднання в ціле компонентів навчання, відвідати майстер-класи вчителів початкових класів, узагальнити знання і власний досвід про компетентнісний підхід, його особливості, дітей покоління Альфа під час виконання інтерактивних вправ. Учасники семінару виявили бажання подальших зустрічей у такому форматі, адже рефорування системи освти потребує насамперед підвищення кваліфікації освітян, їх перенавчання.

DSC 4000 ЕА

DSC 4014 ЕА