Кафедра англійської філології
Факультет іноземних мов

10 червня 2024 року відбулася оперативна нарада при ректорові університету, у якій узяли участь проректори, декани факультетів, завідувач навчально-методичного відділу, голова профкому, головний бухгалтер університету, завідувачі кафедр (ботаніки та екології, зоології та методики навчання біології, хімії та методики її навчання, соціальної педагогіки і соціальної роботи, загальної та вікової психології). Під час наради обговорено оптимізацію структури університету.

З питання наради виступила Остроушко О. А., перший проректор університету, яка внесла пропозицію щодо вдосконалення структури природничого та психолого-педагогічного факультетів, а також відповідних випускових кафедр. Зокрема, Оксана Андріївна схарактеризувала динаміку руху контингенту студентів спеціальностей 014 Середня освіта (Хімія), 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини), 101 Екологія, а також обсяг навчального навантаження кафедр, які забезпечують реалізацію освітніх компонентів на означених факультетах.

В обговоренні взяли участь проректори, декани факультетів та завідувачі кафедр (ботаніки та екології, зоології та методики навчання біології, хімії та методики її навчання, соціальної педагогіки і соціальної роботи, загальної та вікової психології).

За результатами обговорення ректор Шрамко Я. В. наголосив на потребі вдосконалення структури психолого-педагогічного та природничого факультетів й обговорення цього питання на засіданні Вченої ради університету.

У різному виступили:

• Баруліна Ю. О., проректор з науково-педагогічної роботи, яка анонсувала проведення об'єктового тренування з цивільного захисту;
  • Гаманюк В. А., проректор з наукової роботи, яка поінформувала про проведення чергового засідання науково-методичної ради університету, яке відбудеться 20 червня 2024 року.
Червень 2024