Анонси і оголошення
Шановні науковці! Компанія Elsevier та ДНТБ України надають можливість працювати
В умовах посилення карантинних обмежень пропонуємо науково-педагогічним
Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися
Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до
Доступ до електронних версій передплаченої періодики - тільки в комп'ютерній мережі
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до

ecolife 2

26 листопада 2020 року до бібліотеки Криворізького педагогічного завітав знаний громадський діяч – депутат Металургійної районної в місті ради Сергій Валерійович Шитіков. Пан Сергій є членом ГС «Пермакультура в Україні» та ГО «Global Ecovillage Network» й нині мешкає в м. Києві.

ecolife 1

У читальній залі головного корпусу з гостем зустрілися не тільки працівники бібліотеки – до розмови приєдналися й декан природничого факультету, канд. біол. наук, доцент кафедри ботаніки та екології Е. О. Євтушенко, і канд. біол. наук, ст. викладач кафедри біології та екології І. О. Комарова.

ecolife 3

Говорили про важливі для сучасного урбанізованого суспільства цінності: екологічний спосіб життя й гармонію з довкіллям, усвідомлення єдності людини з природою та здорове харчування. Пан Сергій розповів присутнім про пермакультуру – спосіб проєктування сталих систем і систему ведення сільського господарства, що працює в гармонії з природними процесами з мінімальними витратами праці й без шкоди для довкілля.

ecolife 4

Не обійшлося й без подарунків для університетської бібліотеки: С. В. Шитіков подарував книгозбірні видання, присвячені пермакультурі й пермакультурному дизайну, а також посібник із вирощування їстівних дерев від організації «Рослини для майбутнього». Присутніх зацікавила тема зустрічі: вони охоче долучилися до розмови й отримали відповіді на всі свої запитання.

Дякуємо Сергію Валерійовичу за цікавий досвід і цінні подарунки!