Анонси і оголошення
Компанія Clarivate продовжує серію безоплатних вебінарів українською. За умови
ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ! Бібліотека КДПУ працює в обмеженому режимі з 09.00 до 16.00, субота
Elsevier продовжує активно підтримувати українських учених у складних умовах
У межах проєкту Research4Life регулярно організовують вебінари за посиланням
Міністерство освіти і науки України повідомляє про можливість безкоштовного
Шановні науковці! Компанія Elsevier та ДНТБ України надають можливість працювати
В умовах посилення карантинних обмежень пропонуємо науково-педагогічним
Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися
Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до

Міністерство освіти і науки України повідомляє про можливість безкоштовного доступу до повнотекстових електронних ресурсів в межах проєкту Research4Life для українських учених.

Доступ до електронних колекцій книг та журналів відкрили, зокрема, такі великі  видавничі  компанії  як  Elsevier,  Springer  Nature,  John  Wiley & Sons, Taylor & Francis, Emerald, Sage Publications, Oxford University Press, Cambridge University Press, IOP Publishing та інші. Повний  перелік  ресурсів,  до  яких  надано  доступ,  можна  переглянути  за посиланням http://bit.ly/36SnPG9, зазначивши у відповідних полях назву країни та тип установи.

У межах платформи Research4Life забезпечується доступ до більше ніж 154 тис. наукових журналів і книг від понад 200 видавців з усього світу. Платформа складається з 5 колекцій літератури:

• Hinari (дослідження в галузі біології та медицини);
  • AGORA (дослідження в галузі сільського господарства);
  • OARE (дослідження навколишнього середовища);
  • ARDI (доступ до науково-технічної інформації);
  • GOALI (дослідження в галузі права та соціальних наук).

Для отримання доступу до ресурсів Research4Life просимо надсилати заявки на електронну адресу бібліотеки [email protected].