Анонси і оголошення
ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ! Бібліотека КДПУ працює в обмеженому режимі з 09.00 до 16.00, субота
Elsevier продовжує активно підтримувати українських учених у складних умовах
У межах проєкту Research4Life регулярно організовують вебінари за посиланням
Міністерство освіти і науки України повідомляє про можливість безкоштовного
Шановні науковці! Компанія Elsevier та ДНТБ України надають можливість працювати
В умовах посилення карантинних обмежень пропонуємо науково-педагогічним
Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися
Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до
Доступ до електронних версій передплаченої періодики - тільки в комп'ютерній мережі
У «Літературній вітальні»


 
    29 листопада 2011 року в читальному залі суспільних наук бібліотеки відбулася зустріч з редактором журналу «Літера_Dnepr» Олександром Мухарєвим, який є також головним редактором глянцевого журналу «Grand Plaza Club»; альманаху «Арт-ШУМ»; автором сайту «Арт-фестиваль» http://www/art-festival.com.ua; організатором міжнародних літературних та літературно-музичних фестивалів «Осіннє: три крапки» (проводиться в останні вихідні жовтня) та «Від андеграунду до зірок» (проводиться в кінці травня) в Дніпропетровську; куратором літературно-музичних клубів «Вікно» (обласна бібліотека для молоді ім. М.Свєтлова) і «Культурне середовище».


    Журнал «Літера_Dnepr» є виданням, що висвітлює найбільш значущі літературні події в Дніпропетровській області та в Україні.
   Олександр Мухарєв презентував два останні номери журналу. Він розповів про редколегію, тематику журналу та авторів, твори яких представлені в останніх номерах. 
    На зустріч також була запрошена Тетяна Шевченко – мати криворізького актора, музиканта і поета Сергія Шевченка, учасника та автора сценаріїв міжнародних рицарських фестивалів «Генуезький шолом» (2004 – 2006 рр.) в м. Судак.
    Про життєвий й творчій шлях Сергія розповів його друг Андрій Комісаренко, кандидат філософських наук. Він нагадав, що Сергій Шевченко був засновником Центру молодіжних ініціатив у м. Кривому Розі. Центр молодіжних ініціатив – це організація спортивно-історичних змагань (так званих реконструкцій) та літературних зустрічей, участь у фестивалях «Карман-2» та «Фестиваль муз-98».
     На зустрічі були присутні студенти факультетів української філології, іноземних мов,  працівники бібліотеки. 
   Ведуча зустрічі – Юлія Карч, музикант групи «Кафедра зеленої музики», організатор музичних та літературних зустрічей у місті.

Зустріч з Валерієм Карчем
криворізьким поетом-бардом


  26 травня 2011 року у «Літературній вітальні» бібліотеки КДПУ відбулася зустріч з Валерієм Карчем - криворізьким поетом-бардом.
  На зустрічі були присутні студенти факультету української філології, факультету іноземних мов, історичного факультету, зав. кафедри всесвітньої історії О.І. Кожухар, працівники бібліотеки.
    Валерій Карч читав вірші, співав власні пісні, відповідав на запитання. Була представлена мультимедійна презентація, присвячена життєвому та творчому шляху Валерія Карча. Лунали записи групи «Кафедра зеленої музики», автором пісень для якої і солістом є Валерій Карч.

 

1514