Анонси і оголошення
ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ! Бібліотека КДПУ працює в обмеженому режимі з 09.00 до 16.00, субота
Elsevier продовжує активно підтримувати українських учених у складних умовах
У межах проєкту Research4Life регулярно організовують вебінари за посиланням
Міністерство освіти і науки України повідомляє про можливість безкоштовного
Шановні науковці! Компанія Elsevier та ДНТБ України надають можливість працювати
В умовах посилення карантинних обмежень пропонуємо науково-педагогічним
Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися
Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до
Доступ до електронних версій передплаченої періодики - тільки в комп'ютерній мережі

SKYBA 10

8 листопада 2017 року відбулася зустріч студентів і викладачів психолого-педагогічного факультету, бібліотекарів КДПУ з криворізьким письменником, відомим громадським діячем Миколою Максимовичем Скибою.

SKYBA 7

Модератор зустрічі – кандидат філологічних наук, помічник ректора М. В. Варданян представила гостя та презентувала його нові книжки «Автоалфавіт», «Секретики від Петрика» і «Шпора».

SKYBA 12

SKYBA 1

Відтак надала слово пану Миколі, який зауважив, що в такі непрості для країни часи жоден громадянин не може лишатись осторонь сьогоднішніх історичних подій. Ці теми знайшли відображення в циклі патріотичних казок письменника. Нікого не залишили байдужими поезії «Данила – сила» й  «Казка про німого» у зворушливому авторському виконанні пана Миколи.

SKYBA 14

Зі словами безмежної вдячності до Миколи Максимовича звернулася директор бібліотеки, кандидат філологічних наук, доцент Г. М. Віняр, яка розповіла, що наш гість у минулому викладав на факультеті української філології і є автором книжок-бестселерів «Учитесь висловлюватись» й «Розповіді про слово». Пані Ганна передала гостю подарунок від Інни Доленник – збірку дитячих віршів «Гойдалки».

SKYBA 11

Відповідаючи на питання присутніх, письменник зауважив, що йому цікаво писати вірші, які спонукають замислитись. Процес особистих міркувань – головне, для чого працює письменник. За власними словами пана Миколи – він «наближує літературу до дітей, а дітей – до літератури».

SKYBA 6

SKYBA 8

SKYBA 16

Інформаційну підтримку заходу забезпечував відкритий тематичний перегляд «Чарівний світ дитячої книги», підготовлений фахівцями відділу обслуговування бібліотеки КДПУ – О. М. Грамм, О. В. Присяжною і О. Е. Бугрій.

SKYBA

SKYBA 2

SKYBA 3

SKYBA 4

SKYBA 5

SKYBA 13

SKYBA 15

 

3002