Анонси і оголошення
Clarivate повідомляє про вересневу серію безкоштовних україномовних вебінарів, на яких
Clarivate повідомляє про нову серію безкоштовних україномовних вебінарів, які
ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ! Бібліотека КДПУ працює в обмеженому режимі з 09.00 до 16.00, субота
Elsevier продовжує активно підтримувати українських учених у складних умовах
У межах проєкту Research4Life регулярно організовують вебінари за посиланням
Міністерство освіти і науки України повідомляє про можливість безкоштовного
ДНТБ України повідомляє, що представники видавництва Bentham Science надають
Міністерство освіти і науки України спільно з Державною науково-технічною
Шановні науковці! Компанія Elsevier та ДНТБ України надають можливість працювати
В умовах посилення карантинних обмежень пропонуємо науково-педагогічним

SKYBA 10

8 листопада 2017 року відбулася зустріч студентів і викладачів психолого-педагогічного факультету, бібліотекарів КДПУ з криворізьким письменником, відомим громадським діячем Миколою Максимовичем Скибою.

SKYBA 7

Модератор зустрічі – кандидат філологічних наук, помічник ректора М. В. Варданян представила гостя та презентувала його нові книжки «Автоалфавіт», «Секретики від Петрика» і «Шпора».

SKYBA 12

SKYBA 1

Відтак надала слово пану Миколі, який зауважив, що в такі непрості для країни часи жоден громадянин не може лишатись осторонь сьогоднішніх історичних подій. Ці теми знайшли відображення в циклі патріотичних казок письменника. Нікого не залишили байдужими поезії «Данила – сила» й  «Казка про німого» у зворушливому авторському виконанні пана Миколи.

SKYBA 14

Зі словами безмежної вдячності до Миколи Максимовича звернулася директор бібліотеки, кандидат філологічних наук, доцент Г. М. Віняр, яка розповіла, що наш гість у минулому викладав на факультеті української філології і є автором книжок-бестселерів «Учитесь висловлюватись» й «Розповіді про слово». Пані Ганна передала гостю подарунок від Інни Доленник – збірку дитячих віршів «Гойдалки».

SKYBA 11

Відповідаючи на питання присутніх, письменник зауважив, що йому цікаво писати вірші, які спонукають замислитись. Процес особистих міркувань – головне, для чого працює письменник. За власними словами пана Миколи – він «наближує літературу до дітей, а дітей – до літератури».

SKYBA 6

SKYBA 8

SKYBA 16

Інформаційну підтримку заходу забезпечував відкритий тематичний перегляд «Чарівний світ дитячої книги», підготовлений фахівцями відділу обслуговування бібліотеки КДПУ – О. М. Грамм, О. В. Присяжною і О. Е. Бугрій.

SKYBA

SKYBA 2

SKYBA 3

SKYBA 4

SKYBA 5

SKYBA 13

SKYBA 15

 

3002