Анонси і оголошення

futuropraktyka 5

25 квітня 2019 року на факультеті дошкільної і технологічної освіти відбулася зустріч із кандидатом психологічних наук, доцентом кафедри практичної психології Оленою Петрівною Шестопаловою на тему «Криза чверті життя в молоді роки та практика прогнозування майбутнього».

futuropraktyka 3

Організаторами та модераторами зустрічі виступили зав. сектора бібліотеки Л. В. Соколова та бібліотекар І категорії О. В. Шмалько. На психологічно-просвітницькому заході були присутні викладачі університету й студенти ІІ-ІV курсів факультету дошкільної і технологічної освіти та психолого-педагогічного факультету (60 осіб).

futuropraktyka 1

«Для зустрічі ми обрали актуальну й цікаву для молоді тему – «Криза чверті життя в молоді роки та практика прогнозування майбутнього». Особливий інтерес тема нашої розмови становитиме для студентів факультету дошкільної і технологічної освіти та психолого-педагогічного факультету», – наголосила О. П. Шестопалова.

futuropraktyka 4

Учасникам заходу пані Олена запропонувала  два теоретично-практичних модулі: перший передбачав ознайомлення із сучасними психологічними ідеями – основами антиципації й керування часом, другий – містив елементи тренінгової роботи, під час якої всі охочі мали можливість визначити свій психологічний вік.

futuropraktyka 2

Цікавим інформаційним доповненням стала підготовлена працівниками бібліотеки виставка науково-публіцистичної літератури, на якій були представлені документи з різних напрямків практичної психології.

7649