Анонси і оголошення
Шановні науковці! З 15 квітня до 20 травня 2021 року заплановано провести серію
Шановні науковці! Компанія Elsevier та ДНТБ України надають можливість працювати
В умовах посилення карантинних обмежень пропонуємо науково-педагогічним
Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися
Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до
Доступ до електронних версій передплаченої періодики - тільки в комп'ютерній мережі
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до

futuropraktyka 5

25 квітня 2019 року на факультеті дошкільної і технологічної освіти відбулася зустріч із кандидатом психологічних наук, доцентом кафедри практичної психології Оленою Петрівною Шестопаловою на тему «Криза чверті життя в молоді роки та практика прогнозування майбутнього».

futuropraktyka 3

Організаторами та модераторами зустрічі виступили зав. сектора бібліотеки Л. В. Соколова та бібліотекар І категорії О. В. Шмалько. На психологічно-просвітницькому заході були присутні викладачі університету й студенти ІІ-ІV курсів факультету дошкільної і технологічної освіти та психолого-педагогічного факультету (60 осіб).

futuropraktyka 1

«Для зустрічі ми обрали актуальну й цікаву для молоді тему – «Криза чверті життя в молоді роки та практика прогнозування майбутнього». Особливий інтерес тема нашої розмови становитиме для студентів факультету дошкільної і технологічної освіти та психолого-педагогічного факультету», – наголосила О. П. Шестопалова.

futuropraktyka 4

Учасникам заходу пані Олена запропонувала  два теоретично-практичних модулі: перший передбачав ознайомлення із сучасними психологічними ідеями – основами антиципації й керування часом, другий – містив елементи тренінгової роботи, під час якої всі охочі мали можливість визначити свій психологічний вік.

futuropraktyka 2

Цікавим інформаційним доповненням стала підготовлена працівниками бібліотеки виставка науково-публіцистичної літератури, на якій були представлені документи з різних напрямків практичної психології.