Анонси і оголошення
Шановні науковці КДПУ! У зв'язку з продовженням дії карантину на території України
Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися
Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до
Доступ до електронних версій передплаченої періодики - тільки в комп'ютерній мережі
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники! З 2 по 31 січня 2020 року в бібліотеці КДПУ

trotner071119 1

7 листопада 2019 року в читальній залі бібліотеки КДПУ відбулася зустріч з екологом, краєзнавцем, експертом із заповідних територій рідного краю Вікторією Тротнер. Темою зустрічі стали об’єкти природно-заповідного фонду нашого міста та інші мальовничі куточки Криворіжжя.

trotner 6

У зустрічі взяли участь студенти спеціальності «Географія» й «Туризм», викладачі й представники громадськості міста – всього близько п’ятдесяти осіб, небайдужих до науки про природні багатства.

trotner071119 2

Подію організували й провели бібліотекар І категорії О. В. Шмалько й бібліотекар Н. О. Лопатіна.

trotner071119 3

Присутні дізналися про різноманіття флори й рідкісні рослини нашого регіону, про природні умови й рослинність ландшафтів міста; познайомилися зі скарбами Криворізького ботанічного саду Національної академії наук України й ландшафтного заказника «Балка Північна Червона».

trotner071119 4

Учасники заходу побачили величну красу «скель МОДРу» й довідалися про низку інших ботанічних і геологічних пам’яток природи Криворіжжя – зокрема Довгинцівський дендропарк і знамениті криворізькі сланцеві скелі. Кожен дізнався багато нового й про відому міську пам’ятку садово-паркового мистецтва – парк ім. Ф. Мершавцева.

trotner071119 5

Пані Вікторія розповіла про досвід студентських польових практик з геології за участі В. В. Манюка – фахівця з геологічної спадщини, директора Інституту геології Дніпропетровського національного університету. На завершення зустрічі гостя закликала кожного з майбутніх фахівців природничої галузі активно долучатися до вивчення й збереження багатств нашого довкілля й подарувала бібліотеці примірник видання, присвяченого історії формування, юридичним аспектам і зарубіжному досвіду правового регулювання природно-заповідного фонду.