Анонси і оголошення
Шановні науковці! Компанія Elsevier та ДНТБ України надають можливість працювати
В умовах посилення карантинних обмежень пропонуємо науково-педагогічним
Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися
Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до
Доступ до електронних версій передплаченої періодики - тільки в комп'ютерній мережі
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до

peregliad100220 1

10 лютого 2020 року фахівці інформаційно-бібліографічного відділу забезпечили інформаційний супровід пам’ятного заходу з нагоди 122-ї річниці від дня народження Костя Пестушка (Степового-Блакитного) – головного отамана Холодного Яру.

peregliad100220 3

На тематичному перегляді «Кость Пестушко (Блакитний) – отаман Степової дивізії»,  який експонувався під час заходу, представлено 24 джерела. Презентовано книги й інші видання, присвячені дослідженню життя й діяльності легендарного отамана.

peregliad100220 2

На виставці також представлено видання з історії національно-визвольної боротьби в період Української революції (1917–1921 рр.), зокрема повстанського руху на Криворіжжі.

peregliad100220 4