Анонси і оголошення
Компанія Clarivate анонсувала травневу серію безкоштовних україномовних вебінарів на
Міністерство освіти і науки України повідомляє про можливість безкоштовного
ДНТБ України повідомляє, що представники видавництва Bentham Science надають
Шановні науковці! Компанія Elsevier та ДНТБ України надають можливість працювати
В умовах посилення карантинних обмежень пропонуємо науково-педагогічним
Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися
Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до
Доступ до електронних версій передплаченої періодики - тільки в комп'ютерній мережі
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до

13 лютого 2020 року фахівці інформаційно-бібліографічного відділу бібліотеки (головний бібліограф С. Кочерга, завідувач інформаційно-бібліографічного відділу О. Дікунова, завідувач сектора О. Поліщук) забезпечили інформаційний супровід науково-практичної конференції «Фізична культура і спорт у сучасному суспільстві».

sport130220

Фахівці бібліотеки запропонували до уваги учасників конференції відкритий тематичний перегляд «Виховний потенціал фізичної культури», на якому було представлено 40 книг з актуальних проблем фізичної культури й спорту, проблем фізичного виховання дітей дошкільного віку, школярів і студентів, зокрема й праці викладачів кафедри фізичної культури та методики її викладання КДПУ.

sport130220-2