Анонси і оголошення
Шановні науковці КДПУ! У зв'язку з продовженням дії карантину на території України
Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися
Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до
Доступ до електронних версій передплаченої періодики - тільки в комп'ютерній мережі
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники! З 2 по 31 січня 2020 року в бібліотеці КДПУ

13 лютого 2020 року фахівці інформаційно-бібліографічного відділу бібліотеки (головний бібліограф С. Кочерга, завідувач інформаційно-бібліографічного відділу О. Дікунова, завідувач сектора О. Поліщук) забезпечили інформаційний супровід науково-практичної конференції «Фізична культура і спорт у сучасному суспільстві».

sport130220

Фахівці бібліотеки запропонували до уваги учасників конференції відкритий тематичний перегляд «Виховний потенціал фізичної культури», на якому було представлено 40 книг з актуальних проблем фізичної культури й спорту, проблем фізичного виховання дітей дошкільного віку, школярів і студентів, зокрема й праці викладачів кафедри фізичної культури та методики її викладання КДПУ.

sport130220-2