Анонси і оголошення
Доступ до електронних версій передплаченої періодики - тільки в комп'ютерній мережі
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники! З 2 по 31 січня 2020 року в бібліотеці КДПУ

13 лютого 2020 року фахівці інформаційно-бібліографічного відділу бібліотеки (головний бібліограф С. Кочерга, завідувач інформаційно-бібліографічного відділу О. Дікунова, завідувач сектора О. Поліщук) забезпечили інформаційний супровід науково-практичної конференції «Фізична культура і спорт у сучасному суспільстві».

sport130220

Фахівці бібліотеки запропонували до уваги учасників конференції відкритий тематичний перегляд «Виховний потенціал фізичної культури», на якому було представлено 40 книг з актуальних проблем фізичної культури й спорту, проблем фізичного виховання дітей дошкільного віку, школярів і студентів, зокрема й праці викладачів кафедри фізичної культури та методики її викладання КДПУ.

sport130220-2