Анонси і оголошення
Директорат науки та інновацій МОН України повідомляє, що протягом жовтня-грудня 2021
Компанія Clarivate запрошує взяти участь у нових україномовних вебінарах з актуальних
ДНТБ України повідомляє, що представники видавництва Bentham Science надають
Шановні науковці й здобувачі вищої освіти! За сприяння МОН України до 31 грудня 2021
Міністерство освіти і науки України спільно з Державною науково-технічною
Шановні науковці! Компанія Elsevier та ДНТБ України надають можливість працювати
В умовах посилення карантинних обмежень пропонуємо науково-педагогічним
Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися
Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні

13 лютого 2020 року фахівці інформаційно-бібліографічного відділу бібліотеки (головний бібліограф С. Кочерга, завідувач інформаційно-бібліографічного відділу О. Дікунова, завідувач сектора О. Поліщук) забезпечили інформаційний супровід науково-практичної конференції «Фізична культура і спорт у сучасному суспільстві».

sport130220

Фахівці бібліотеки запропонували до уваги учасників конференції відкритий тематичний перегляд «Виховний потенціал фізичної культури», на якому було представлено 40 книг з актуальних проблем фізичної культури й спорту, проблем фізичного виховання дітей дошкільного віку, школярів і студентів, зокрема й праці викладачів кафедри фізичної культури та методики її викладання КДПУ.

sport130220-2