Анонси і оголошення
Шановні науковці КДПУ! У зв'язку з продовженням дії карантину на території України
Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися
Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до
Доступ до електронних версій передплаченої періодики - тільки в комп'ютерній мережі
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники! З 2 по 31 січня 2020 року в бібліотеці КДПУ

В інформаційно-бібліографічному відділі бібліотеки експонується тематична виставка «Криворізький педагогічний: на шляху до 90-річного ювілею», на якій представлено видання з історичного розвитку університету, історії факультетів, кафедр, наукових шкіл, матеріали про очільників вишу, відомих випускників, учених-викладачів, професорів університету.

Криворізький педагогічний 1

Презентовано біобібліографічні покажчики, присвячені дiяльностi на нивi освiти та науки вчених (серiя «Пам’ятi професорiв Криворiзького педагогiчного» й серiя «Вченi-ювiляри Криворiзького педагогiчного») та щорічні зведені бібліографічні покажчики праць професорів і викладачів КДПУ.

Криворізький педагогічний