Анонси і оголошення
У серпні поточного року компанія Clarivate пропонує поглибити свої знання про одну з
Шановні науковці! Компанія Elsevier та ДНТБ України надають можливість працювати
В умовах посилення карантинних обмежень пропонуємо науково-педагогічним
Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися
Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до
Доступ до електронних версій передплаченої періодики - тільки в комп'ютерній мережі
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до

У інформаційно-бібліографічному відділі бібліотеки експонується тематична виставка «Науковий простір Криворізького педагогічного в особистостях (до 90-річного ювілею»), на якій представлено 45 видань з історичного розвитку університету, історії факультетів, кафедр, наукових шкіл, матеріали про очільників вишу, відомих випускників, учених-викладачів, професорів університету.

Презентовано біобібліографічні покажчики, присвячені дiяльностi на нивi освiти та науки вчених (серiя «Пам’ятi професорiв Криворiзького педагогiчного» й серiя «Вченi-ювiляри Криворiзького педагогiчного») та щорічні зведені бібліографічні покажчики праць професорів і викладачів КДПУ.

Віртуальна виставка книг професорів і докторів наук Криворізького державного педагогічного університету з фондів бібліотеки (до 90-річного ювілею КДПУ)