Анонси і оголошення
Компанії Clarivate та Elsevier повідомляють про нові вебінари з питань наукометрії, які
Компанія Clarivate продовжує серію безоплатних вебінарів українською. За умови
ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ! Бібліотека КДПУ працює в обмеженому режимі з 09.00 до 16.00, субота
Elsevier продовжує активно підтримувати українських учених у складних умовах
У межах проєкту Research4Life регулярно організовують вебінари за посиланням
Міністерство освіти і науки України повідомляє про можливість безкоштовного
Шановні науковці! Компанія Elsevier та ДНТБ України надають можливість працювати
В умовах посилення карантинних обмежень пропонуємо науково-педагогічним
Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися
Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні

12 жовтня 2020 року в ауд. 322 головного корпусу бібліотекар відділу обслуговування Н. О. Лопатіна провела бібліографічний огляд «Дмитро Яворницький: дослідник запорізького козацтва (До 165-річчя від дня народження видатного історика, археолога, прозаїка)», на якому представила 11 документів. На огляді були присутні студенти гр. ФК-18 й старший викладач кафедри фізичної культури та методики її викладання Є. В. Кучерган.