Анонси і оголошення
Компанія Clarivate запрошує всіх охочих на вебінари щодо роботи з EndNote і Web of Science, які
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники! З 4 по 31 січня 2022 року в бібліотеці
ДНТБ України повідомляє, що представники видавництва Bentham Science надають
Міністерство освіти і науки України спільно з Державною науково-технічною
Шановні науковці! Компанія Elsevier та ДНТБ України надають можливість працювати
В умовах посилення карантинних обмежень пропонуємо науково-педагогічним
Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися
Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до

12 жовтня 2020 року в ауд. 322 головного корпусу бібліотекар відділу обслуговування Н. О. Лопатіна провела бібліографічний огляд «Дмитро Яворницький: дослідник запорізького козацтва (До 165-річчя від дня народження видатного історика, археолога, прозаїка)», на якому представила 11 документів. На огляді були присутні студенти гр. ФК-18 й старший викладач кафедри фізичної культури та методики її викладання Є. В. Кучерган.