Анонси і оголошення
Шановні науковці! Компанія Elsevier та ДНТБ України надають можливість працювати
В умовах посилення карантинних обмежень пропонуємо науково-педагогічним
Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися
Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до
Доступ до електронних версій передплаченої періодики - тільки в комп'ютерній мережі
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до

15 травня 2021 року фахівці інформаційно-бібліографічного відділу взяли участь у церемонії відкриття пам’ятника Костю Пестушку (Степовому-Блакитному) – Головному отаману Холодного Яру, ім’я якого носить 17 окрема Криворізька танкова бригада. Представлено відкритий тематичний перегляд, що включає дві книжкові виставки: «Вічний вогонь української волі (До 100-річчя подій Української революції 1917–1921 рр.)» та «Український повстанський рух у визвольних змаганнях на Криворіжжі» (усього 70 джерел).

Слайд1

Слайд2Слайд3Слайд4Слайд5Слайд6