Анонси і оголошення
Компанія Clarivate продовжує серію безоплатних вебінарів українською. За умови
ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ! Бібліотека КДПУ працює в обмеженому режимі з 09.00 до 16.00, субота
Elsevier продовжує активно підтримувати українських учених у складних умовах
У межах проєкту Research4Life регулярно організовують вебінари за посиланням
Міністерство освіти і науки України повідомляє про можливість безкоштовного
Шановні науковці! Компанія Elsevier та ДНТБ України надають можливість працювати
В умовах посилення карантинних обмежень пропонуємо науково-педагогічним
Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися
Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до

26 травня 2021 року директор бібліотеки Г. М. Віняр, зав. інформаційно-бібліографічного відділу О. А. Дікунова, зав. сектора О. Б. Поліщук взяли участь в онлайн-презентації книги «Криворізький державний педагогічний університет в роки Другої світової війни 1939–1945 рр.: історія закладу та долі людей» (автори – канд. іст. наук, ст. викладач кафедри історії Р. П. Шляхтич і зав. музею історії КДПУ В. А. Фінічева).

260521 3

Фахівці інформаційно-бібліографічного відділу представили тематичну виставку «Студенти, викладачі, співробітники Криворізького державного педагогічного університету – учасники Другої світової війни» (усього 33 джерела). О. Б. Поліщук і О. А. Дікунова ознайомили учасників презентації з книгами та публікаціями, що висвітлюють дослідження про історичні події на Криворіжжі в добу німецько-радянської війни та про викладачів, випускників, студентів і співробітників Криворізького педінституту – учасників Другої світової війни.

26052021