Анонси і оголошення
ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ! Бібліотека КДПУ працює в обмеженому режимі з 09.00 до 16.00, субота
Elsevier продовжує активно підтримувати українських учених у складних умовах
У межах проєкту Research4Life регулярно організовують вебінари за посиланням
Міністерство освіти і науки України повідомляє про можливість безкоштовного
Шановні науковці! Компанія Elsevier та ДНТБ України надають можливість працювати
В умовах посилення карантинних обмежень пропонуємо науково-педагогічним
Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися
Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до
Доступ до електронних версій передплаченої періодики - тільки в комп'ютерній мережі

6 квітня 2017 року бібліотека КДПУ долучилася до участі у Третіх історико-краєзнавчих читаннях «Криворіжжя: погляд у минуле…».

У рамках інформаційної підтримки заходу було проведено відкритий тематичний перегляд «У вогні війни і революцій» (до 100-річчя подій Української революції 1917-1921 рр.), на якому експонувалися 63 джерела інформації (у тому числі 28 джерел в окремому розділі «Катеринославщина в роки Української революції»).

Головний бібліограф бібліотеки КДПУ С. О. Кочерга презентувала учасникам та гостям конференції новинку бібліографічної продукції книгозбірні – рекомендаційний бібліографічний покажчик «Україна в революційну добу. До 100-річчя подій Української революції 1917–1921 рр.». Світлана Олегівна розповіла про вісім тематичних розділів видання, у яких репрезентовано фундаментальні  історичні  монографії,  наукові  й  науково-методичні  праці, навчально-методичні  публікації,  присвячені  питанням  дослідження  й  вивчення подій Української революції 1917–1921 років.

chitannya vystavka 3

chitannya vystavka