Анонси і оголошення
Компанія Clarivate розпочинає зимову серію безкоштовних україномовних вебінарів для
Elsevier продовжує активно підтримувати українських учених у складних умовах
У межах проєкту Research4Life регулярно організовують вебінари за посиланням
Міністерство освіти і науки України повідомляє про можливість безкоштовного
ДНТБ України повідомляє, що представники видавництва Bentham Science надають
Міністерство освіти і науки України спільно з Державною науково-технічною
Шановні науковці! Компанія Elsevier та ДНТБ України надають можливість працювати
В умовах посилення карантинних обмежень пропонуємо науково-педагогічним
Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися
Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні

рідна мова фундамент 3

9 листопада 2017 року в рамках інформаційного супроводу V Міжнародної наукової конференції «Українська мова серед інших слов’янських: етнологічні та граматичні параметри» фахівцями бібліотеки – заступником директора О. М. Кравченко, завідувачем інформаційно-бібліографічного відділу О. А. Дікуновою, завідувачем відділу обслуговування О. М. Грамм, завідувачами секторів О. Б. Поліщук та Л. В. Соколовою, редактором І категорії О. В. Присяжною, бібліотекарем ІІ категорії О. Е. Бугрій - було організовано і проведено відкриті тематичні перегляди «Рідна мова - фундамент української нації» та «Наукові публікації викладачів факультету української філології Криворізького педагогічного». Представлено 90 джерел.

рідна мова фундамент 4

рідна мова фундамент 7