Анонси і оголошення
Шановні науковці! Компанія Elsevier та ДНТБ України надають можливість працювати
В умовах посилення карантинних обмежень пропонуємо науково-педагогічним
Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися
Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до
Доступ до електронних версій передплаченої періодики - тільки в комп'ютерній мережі
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до

рідна мова фундамент 3

9 листопада 2017 року в рамках інформаційного супроводу V Міжнародної наукової конференції «Українська мова серед інших слов’янських: етнологічні та граматичні параметри» фахівцями бібліотеки – заступником директора О. М. Кравченко, завідувачем інформаційно-бібліографічного відділу О. А. Дікуновою, завідувачем відділу обслуговування О. М. Грамм, завідувачами секторів О. Б. Поліщук та Л. В. Соколовою, редактором І категорії О. В. Присяжною, бібліотекарем ІІ категорії О. Е. Бугрій - було організовано і проведено відкриті тематичні перегляди «Рідна мова - фундамент української нації» та «Наукові публікації викладачів факультету української філології Криворізького педагогічного». Представлено 90 джерел.

рідна мова фундамент 4

рідна мова фундамент 7