Анонси і оголошення
Компанія Clarivate запрошує всіх охочих на вебінари щодо роботи з EndNote і Web of Science, які
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники! З 4 по 31 січня 2022 року в бібліотеці
ДНТБ України повідомляє, що представники видавництва Bentham Science надають
Міністерство освіти і науки України спільно з Державною науково-технічною
Шановні науковці! Компанія Elsevier та ДНТБ України надають можливість працювати
В умовах посилення карантинних обмежень пропонуємо науково-педагогічним
Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися
Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до

charivnyj svit 3

14 листопада 2017 року в рамках інформаційного супроводу конференції «Роль читання в організації ефективної навчальної діяльності молодших школярів» фахівцями бібліотеки – завідувачем відділу обслуговування О. М. Грамм і редактором І категорії О. В. Присяжною - було організовано і проведено відкритий тематичний перегляд «Чарівний світ дитячої книги». Представлено 45 джерел.

charivnyj svit

charivnyj svit 1