Анонси і оголошення
У серпні поточного року компанія Clarivate пропонує поглибити свої знання про одну з
Шановні науковці! Компанія Elsevier та ДНТБ України надають можливість працювати
В умовах посилення карантинних обмежень пропонуємо науково-педагогічним
Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися
Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до
Доступ до електронних версій передплаченої періодики - тільки в комп'ютерній мережі
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до

великий терор 4

16 листопада 2017 року фахівці бібліотеки - завідувач відділу обслуговування О. М. Грамм, завідувач інформаційно-бібліографічного відділу О. А. Дікунова, завідувач сектора Л. О. Крученко, бібліограф Л. П. Абдула - забезпечили інформаційний супровід відкритої дискусії "До 80-річчя "Великого терору"". Запропоновано відкритий тематичний перегляд "Великий терор в Україні". Представлено 39 джерел.

великий терор 3

великий терор 2