Анонси і оголошення
Компанія Elsevier підготувала нову серію англомовних освітніх вебінарів. Під час
Elsevier продовжує активно підтримувати українських учених у складних умовах
У межах проєкту Research4Life регулярно організовують вебінари за посиланням
Міністерство освіти і науки України повідомляє про можливість безкоштовного
ДНТБ України повідомляє, що представники видавництва Bentham Science надають
Міністерство освіти і науки України спільно з Державною науково-технічною
Шановні науковці! Компанія Elsevier та ДНТБ України надають можливість працювати
В умовах посилення карантинних обмежень пропонуємо науково-педагогічним
Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися
Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні

22 січня 2018 року співробітники інформаційно-бібліографічного відділу бібліотеки забезпечили інформаційний супровід загальноуніверситетського  заходу до Дня Соборності України, де було представлено 35 джерел інформації.

media share 0 02 05 532f091059620fd611701841627e8cd57d777f84d0485f803ddde14b6bd2c611 Picture

Інформаційний супровід «Віче» студентів-істориків і викладачів кафедр всесвітньої історії та кафедри історії України та правознавства до Дня Соборності України.