Анонси і оголошення
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники! З 4 по 31 січня 2022 року в бібліотеці
ДНТБ України повідомляє, що представники видавництва Bentham Science надають
Міністерство освіти і науки України спільно з Державною науково-технічною
Шановні науковці! Компанія Elsevier та ДНТБ України надають можливість працювати
В умовах посилення карантинних обмежень пропонуємо науково-педагогічним
Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися
Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до
Доступ до електронних версій передплаченої періодики - тільки в комп'ютерній мережі

07.02.2018 о 10:30 в 309 аудиторії відбулися відкриті історичні читання до 120-річчя від дня народження Головного отамана Холодного Яру Степового-Блакитного (Костя Пестушка), організатори: к.і.н., доцент Н. А. Печеніна; к.і.н. Р. П. Шляхтич – викладачі кафедри історії України та правознавства.

Фахівці ІБВ бібліотеки О. Дікунова, О. Поліщук, С. Кочерга  забезпечили інформаційний супровід заходу, було представлено 40 джерел інформації.

відкриті історичні читання 1

відкриті історичні читання 2