Анонси і оголошення
Шановні науковці! Компанія Elsevier та ДНТБ України надають можливість працювати
В умовах посилення карантинних обмежень пропонуємо науково-педагогічним
Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися
Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до
Доступ до електронних версій передплаченої періодики - тільки в комп'ютерній мережі
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до

9 лютого 2018 року в актовій залі Криворізького педагогічного було розпочато цикл урочистостей з нагоди 120-ї річниці від дня народження видатного діяча українського національно-визвольного руху, командира легендарної повстанської Степової дивізії, Головного отамана Холодного Яру Костя Степового-Блакитного (Пестушка).

Пестушко4

Фахівці ІБВ (С. Кочерга, О. Дікунова, О. Поліщук) підготували відкриті тематичні перегляди «УНР: уроки державотворення» та «Український повстанський рух у визвольних змаганнях», у яких було представлено понад 60 джерел інформації.

Пестушко3

Пестушко2