Анонси і оголошення
Компанії Clarivate та Elsevier повідомляють про нові вебінари з питань наукометрії, які
Компанія Clarivate продовжує серію безоплатних вебінарів українською. За умови
ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ! Бібліотека КДПУ працює в обмеженому режимі з 09.00 до 16.00, субота
Elsevier продовжує активно підтримувати українських учених у складних умовах
У межах проєкту Research4Life регулярно організовують вебінари за посиланням
Міністерство освіти і науки України повідомляє про можливість безкоштовного
Шановні науковці! Компанія Elsevier та ДНТБ України надають можливість працювати
В умовах посилення карантинних обмежень пропонуємо науково-педагогічним
Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися
Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні

Сучасна шкільна освіта України 1

23 березня 2018 року фахівці інформаційно-бібліографічного відділу (О. Дікунова, О. Поліщук, С. Кочерга) підготували відкритий тематичний перегляд «Сучасна шкільна освіта України: національні пріоритети» (інформаційний супровід регіонального науково-практичного семінару «Шкільна освіта в сучасному освітньому просторі: «Концепція нової української школи», що проходив у конференц-залі КДПУ). Фахівці бібліотеки запропонували до уваги учасників семінару видання з актуальних проблем філософії освіти, освітньої політики, інноваційних технологій навчання, підготовки майбутніх педагогів, проблем гендерного навчання, інклюзивної освіти та освіти дорослих (усього 48 книг).

Сучасна шкільна освіта України 3

Сучасна шкільна освіта України 2