Анонси і оголошення
В умовах посилення карантинних обмежень пропонуємо науково-педагогічним
Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися
Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до
Доступ до електронних версій передплаченої періодики - тільки в комп'ютерній мережі
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до

23 травня 2018 р. в аудиторії 215 гуманітарного корпусу КДПУ відбулися студентські наукові читання, приурочені до Міжнародного дня слов'янської писемності та культури. Фахівці інформаційно-бібліографічного відділу бібліотеки С. Кочерга й О. Поліщук та бібліотекар відділу обслуговування О. Бугрій забезпечили інформаційний супровід заходу. До уваги учасників і гостей читань було запропоновано відкритий тематичний перегляд літератури «Слов’янська писемність від Кирило-Мефодіївської традиції до сучасних досліджень» (представлено 34 книги).