Анонси і оголошення
Шановні колеги! Щоб отримати доступ до ресурсів компаніі Elsevier, необхідно зазначити
Міністерство освіти і науки України повідомляє про можливість безкоштовного
ДНТБ України повідомляє, що представники видавництва Bentham Science надають
Міністерство освіти і науки України спільно з Державною науково-технічною
Шановні науковці! Компанія Elsevier та ДНТБ України надають можливість працювати
В умовах посилення карантинних обмежень пропонуємо науково-педагогічним
Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися
Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до
Доступ до електронних версій передплаченої періодики - тільки в комп'ютерній мережі

9 листопада 2018 року фахівці інформаційно-бібліографічного відділу забезпечили інформаційний супровід IV Міжнародної науково-практичної конференції «Інформаційне суспільство і Природа: вектори взаємовпливу». Запропоновано тематичний перегляд літератури «Природа та інформаційне суспільство: діалектика взаємодії». Представлено 35 книг. Презентовано наукові праці викладачів кафедри соціології та економіки (60 джерел).