Анонси і оголошення
Компанія Clarivate запрошує всіх охочих на вебінари щодо роботи з EndNote і Web of Science, які
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники! З 4 по 31 січня 2022 року в бібліотеці
ДНТБ України повідомляє, що представники видавництва Bentham Science надають
Міністерство освіти і науки України спільно з Державною науково-технічною
Шановні науковці! Компанія Elsevier та ДНТБ України надають можливість працювати
В умовах посилення карантинних обмежень пропонуємо науково-педагогічним
Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися
Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до

9 листопада 2018 року фахівці інформаційно-бібліографічного відділу забезпечили інформаційний супровід IV Міжнародної науково-практичної конференції «Інформаційне суспільство і Природа: вектори взаємовпливу». Запропоновано тематичний перегляд літератури «Природа та інформаційне суспільство: діалектика взаємодії». Представлено 35 книг. Презентовано наукові праці викладачів кафедри соціології та економіки (60 джерел).