Анонси і оголошення
Щочетверга о 12:15 - 12:35 розпочинається онлайн-конференція «Запитай про Web of Science».
Elsevier продовжує активно підтримувати українських учених у складних умовах
У межах проєкту Research4Life регулярно організовують вебінари за посиланням
Міністерство освіти і науки України повідомляє про можливість безкоштовного
ДНТБ України повідомляє, що представники видавництва Bentham Science надають
Міністерство освіти і науки України спільно з Державною науково-технічною
Шановні науковці! Компанія Elsevier та ДНТБ України надають можливість працювати
В умовах посилення карантинних обмежень пропонуємо науково-педагогічним
Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися
Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні

15 листопада 2018 року головний бібліограф Світлана Кочерга й завідувач інформаційно-бібліографічного відділу Олена Дікунова забезпечили інформаційний супровід науково-практичної конференції  «Засоби фізичного виховання у формуванні та укріпленні здоров’я підростаючого покоління».

Запропоновано тематичний перегляд літератури «Виховний потенціал фізичної культури», на якому представлено 43 книги з питань фізичного виховання школярів і студентів, валеологічної освіти, шкільної гігієни, зокрема й праці викладачів кафедри фізичної культури та методики її викладання.

sport conf 3

collage conf fiz vyh