Анонси і оголошення
У серпні поточного року компанія Clarivate пропонує поглибити свої знання про одну з
Шановні науковці! Компанія Elsevier та ДНТБ України надають можливість працювати
В умовах посилення карантинних обмежень пропонуємо науково-педагогічним
Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися
Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до
Доступ до електронних версій передплаченої періодики - тільки в комп'ютерній мережі
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до

15 листопада 2018 року головний бібліограф Світлана Кочерга й завідувач інформаційно-бібліографічного відділу Олена Дікунова забезпечили інформаційний супровід науково-практичної конференції  «Засоби фізичного виховання у формуванні та укріпленні здоров’я підростаючого покоління».

Запропоновано тематичний перегляд літератури «Виховний потенціал фізичної культури», на якому представлено 43 книги з питань фізичного виховання школярів і студентів, валеологічної освіти, шкільної гігієни, зокрема й праці викладачів кафедри фізичної культури та методики її викладання.

sport conf 3

collage conf fiz vyh