Анонси і оголошення
ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ! Бібліотека КДПУ працює в обмеженому режимі з 09.00 до 16.00, субота
Elsevier продовжує активно підтримувати українських учених у складних умовах
У межах проєкту Research4Life регулярно організовують вебінари за посиланням
Міністерство освіти і науки України повідомляє про можливість безкоштовного
Шановні науковці! Компанія Elsevier та ДНТБ України надають можливість працювати
В умовах посилення карантинних обмежень пропонуємо науково-педагогічним
Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися
Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до
Доступ до електронних версій передплаченої періодики - тільки в комп'ютерній мережі

seminar200319 1

20 березня  2019 року завідувач сектора інформаційно-бібліографічного відділу Олена Поліщук і головний бібліограф Світлана Кочерга забезпечили інформаційний супровід регіонального науково-практичного семінару «Навчання впродовж життя як концептуальна ідея розвитку сучасної моделі  освіти».

seminar200319 2

До уваги учасників семінару запропоновано тематичний перегляд літератури «Освіта впродовж життя», на якому було представлено монографії, підручники, навчально-методичні посібники, збірники наукових праць і матеріалів конференцій, а також статті з періодичних видань (42 джерела інформації).

seminar200319 1

seminar200319 3