Анонси і оголошення
Компанія Clarivate продовжує серію безоплатних вебінарів українською. За умови
ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ! Бібліотека КДПУ працює в обмеженому режимі з 09.00 до 16.00, субота
Elsevier продовжує активно підтримувати українських учених у складних умовах
У межах проєкту Research4Life регулярно організовують вебінари за посиланням
Міністерство освіти і науки України повідомляє про можливість безкоштовного
Шановні науковці! Компанія Elsevier та ДНТБ України надають можливість працювати
В умовах посилення карантинних обмежень пропонуємо науково-педагогічним
Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися
Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до

seminar200319 1

20 березня  2019 року завідувач сектора інформаційно-бібліографічного відділу Олена Поліщук і головний бібліограф Світлана Кочерга забезпечили інформаційний супровід регіонального науково-практичного семінару «Навчання впродовж життя як концептуальна ідея розвитку сучасної моделі  освіти».

seminar200319 2

До уваги учасників семінару запропоновано тематичний перегляд літератури «Освіта впродовж життя», на якому було представлено монографії, підручники, навчально-методичні посібники, збірники наукових праць і матеріалів конференцій, а також статті з періодичних видань (42 джерела інформації).

seminar200319 1

seminar200319 3