Анонси і оголошення
Директорат науки та інновацій МОН України повідомляє, що протягом жовтня-грудня 2021
Компанія Clarivate запрошує взяти участь у нових україномовних вебінарах з актуальних
ДНТБ України повідомляє, що представники видавництва Bentham Science надають
Шановні науковці й здобувачі вищої освіти! За сприяння МОН України до 31 грудня 2021
Міністерство освіти і науки України спільно з Державною науково-технічною
Шановні науковці! Компанія Elsevier та ДНТБ України надають можливість працювати
В умовах посилення карантинних обмежень пропонуємо науково-педагогічним
Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися
Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні

16 травня 2019 року фахівці відділу комплектування та наукової обробки документів (завідувач відділу Л. В. Головко, завідувачі секторів Г. П. Ростальна й О. О. Вдовіченко) забезпечили інформаційний супровід презентації проекту «Книги для 100 університетів і бібліотек України: боротьба за свідомість», на якому було представлено 52 документи, отримані бібліотекою від директора Інституту дослідження Голодомору професора Віктора Брехуненка. Зустріч організувала кафедра історії України та правознавства (завідувач Печеніна Н.А., професор Романець Н. Р.).

books100 2

Проект спрямований на поповнення фондів наукових бібліотек університетів та публічних бібліотек сучасними науковими та науково-популярними виданнями з історії України ХХ ст., зокрема про геноцид української нації – Голодомор 1932-1933 рр. «Інститут дослідження Голодомору» при Національному музеї «Меморіал жертв Голодомору», спільно зі Всеукраїнською правозахисною організацією «Меморіал» імені Василя Стуса, громадською організацією імені Омеляна Ковча в рамках цієї ініціативи передасть бібліотеці університету та Міській бібліотеці для дорослих м. Кривий Ріг близько 50-ти книг, зокрема, нещодавно видану «Енциклопедію Голодомору», збірники документів про Голодомор 1932-1933 рр., дослідження Р. Конквеста, Д. Мейса, Н. М. Наймарка та ін. Університету також були подаровані документальні відеофільми (укр., англ., рос. мовами) про Голодомор 1932-33 років в Україні та американську допомогу голодуючій Україні у 1921-23 роках.

books100 1