Анонси і оголошення
У серпні поточного року компанія Clarivate пропонує поглибити свої знання про одну з
Шановні науковці! Компанія Elsevier та ДНТБ України надають можливість працювати
В умовах посилення карантинних обмежень пропонуємо науково-педагогічним
Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися
Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до
Доступ до електронних версій передплаченої періодики - тільки в комп'ютерній мережі
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до

14 листопада 2019 року в конференц-залі головного корпусу КДПУ фахівці інформаційно-бібліографічного відділу бібліотеки забезпечили інформаційний супровід  V Міжнародної наукової конференції «Хижі птахи України і прилеглих територій».

conf birds 1

Запропоновано тематичний перегляд літератури «Пташиний дивосвіт», на якому представлено монографії, підручники, визначники птахів, збірники наукових праць і матеріалів конференцій (32 джерела інформації).

conf birds 1

conf birds 2