Анонси і оголошення
В умовах посилення карантинних обмежень пропонуємо науково-педагогічним
Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися
Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до
Доступ до електронних версій передплаченої періодики - тільки в комп'ютерній мережі
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до

rukavitsyn1 0

14 листопада 2019 року фахівці інформаційно-бібліографічного відділу (завідувач О. А. Дікунова) та відділу зберігання фондів (завідувач В. Ю. Гончарова) забезпечили інформаційний супровід презентації альбому Ігоря Рукавіцина та Віталія Стецкевича «Кривий Ріг крізь об'єктив німецького солдата (1941-1944 рр.)».

rukavitsyn1 1

Запропоновано тематичний перегляд «Кривий Ріг – моє місто» й «Тема війни в науковій та публіцистичній літературі».

rukavitsyn1 2

Представлено краєзнавчі видання з історії Кривого Рогу та книги, присвячені дослідженню періоду окупації міста 1941-1944 рр. (38 книг).

rukavitsyn1 3