Анонси і оголошення
У серпні поточного року компанія Clarivate пропонує поглибити свої знання про одну з
Шановні науковці! Компанія Elsevier та ДНТБ України надають можливість працювати
В умовах посилення карантинних обмежень пропонуємо науково-педагогічним
Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися
Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до
Доступ до електронних версій передплаченої періодики - тільки в комп'ютерній мережі
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до

vystavka221119 3

22 листопада 2019 року фахівці інформаційно-бібліографічного відділу Олена Дікунова та Світлана Кочерга забезпечили інформаційний супровід Всеукраїнської науково-практичної  конференції «Предиктори успішної інклюзії: медико-психологічний та соціально-педагогічний аспекти».
vystavka221119 2

Запропоновано тематичний перегляд літератури «Інклюзія: різні можливості, рівні права», який експонувався біля конференц-залу (головний корпус КДПУ).
vystavka221119 1

Представлено монографії, автореферати дисертацій, підручники, навчально-методичні посібники з проблем інклюзивної освіти, корекційної педагогіки, вікової психокорекції, навчання й виховання дітей з особливими освітніми потребами (35 джерел).