Анонси і оголошення
Компанії Clarivate та Elsevier повідомляють про нові вебінари з питань наукометрії, які
Компанія Clarivate продовжує серію безоплатних вебінарів українською. За умови
ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ! Бібліотека КДПУ працює в обмеженому режимі з 09.00 до 16.00, субота
Elsevier продовжує активно підтримувати українських учених у складних умовах
У межах проєкту Research4Life регулярно організовують вебінари за посиланням
Міністерство освіти і науки України повідомляє про можливість безкоштовного
Шановні науковці! Компанія Elsevier та ДНТБ України надають можливість працювати
В умовах посилення карантинних обмежень пропонуємо науково-педагогічним
Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися
Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні

mem chytannya 3

27 листопада 2019 року завідувач інформаційно-бібліографічного відділу Олена Дікунова та завідувач сектора Олена Поліщук забезпечили інформаційний супровід Меморіальних читань «Історична освіта в Криворізькому педуніверситеті: особистісний вимір».

mem chytannya 4

На тематичному перегляді «Науковий простір Криворізького педагогічного в особистостях (до 90-річного ювілею»), який експонувався під час читань в аудиторії № 309, представлено 32 джерела.

mem chytannya 1

Завідувач сектора Олена Поліщук запропонувала присутнім огляд праць учених-істориків – викладачів КДПУ, пам'ять яких вшановується на Меморіальних читаннях, та публікацій про них. Проанонсувала  видання біобібліографічного покажчика «Петро Логвинович Варгатюк – український учений-історик, дослідник історії Криворіжжя (до 100-річного ювілею доктора історичних наук, професора, вченого-краєзнавця, викладача Криворізького державного педагогічного інституту (1946–1975 рр.)» та науково-бібліографічного покажчика на пошану пам’яті науковців, яким присвячені Меморіальні читання.

mem chytannya 2

Щира подяка завідувачу кафедри історії України та правознавства, кандидату історичних наук, доценту Наталії Анатоліївні Печеніній за подаровані бібліотеці КДПУ наукові видання кафедри «Криворіжжя: погляд у минуле : матеріали П’ятих Історико-краєзнавчих читань» : у 2 т. – Кривий Ріг, 2019.

mem chytannya 1