Кафедра біології та екології
Природничий факультет

На зустрічі 23 жовтня 2024 року з гарантом освітньої програми "Математика. Інформатика" (ОКР бакалавр) Польгун К. В., к. пед. н., доцентом було представлено основні цілі програми, спрямовані на підготовку фахівців із глибокими знаннями для навчання математики й інформатики в ЗЗСО. Гарант програми ознайомив учасників із загальними компетентностями, серед яких – здатність до застосування знань у реальних умовах, використання цифрових ресурсів і технологій, а також розвиток навичок управління освітньою діяльністю.

зображення viber 2024 10 23 15 31 13 895

Програма підготовки бакалаврів містить набір спеціальних компетентностей, що допомагають студентам організовувати та проводити заняття з математики й інформатики на високому рівні. Значну увагу було приділено розвитку критичного мислення, креативності та здатності вирішувати професійні проблеми. У презентації також акцентувалася увага на важливості набуття практичного досвіду та здатності до адаптації в освітньому середовищі.

зображення viber 2024 10 23 15 31 14 753

Крім того, на зустрічі обговорили перспективи подальшого навчання та можливості для професійного зростання випускників. Програма пропонує підготовку, що забезпечує готовність до роботи в освітній сфері, а також відкриває можливості для продовження навчання в магістратурі та підвищення кваліфікації у майбутньому.

28089

21 жовтня 2024 року на зустрічі з гарантом освітньої програми "Математика. Інформатика" (ОКР магістр) було представлено ключові аспекти та мету програми, орієнтованої на підготовку висококваліфікованих фахівців для викладання в середніх навчальних закладах. Гарант програми, Дмитро Євгенович Бобилєв, к.пед. н., доцент, ознайомив здобувачів освіти (гр. МІм-23, гр. МІм-24) із загальними компетентностями, яких мають досягти випускники. Серед них – уміння застосовувати теоретичні знання на практиці, використання цифрових освітніх ресурсів та здатність керувати освітніми проєктами.

28088

Знімок екрана 2024 07 05 162436

05 липня 2024 року свій ювілей відзначила Лариса Олександрівна Черних – висококласний викладач, дуже добра, скромна і чуйна та завжди привітна Людина з великої літери та по-справжньому красива в усіх значеннях цього слова Жінка, доля якої близько п'яти десятиліть пов'язана з нашим Університетом.

Черних Лариса Олександрівна 1975 року закінчила фізико-математичний факультет Криворізького державного педагогічного інституту за спеціальністю «Математика» і отримала кваліфікацію «Вчитель математики». З 1975 року Л. О. Черних працює вчителем математики Благоївської середньої школи Одеської області. З 1976 року вона заступник директора з навчально-виховної роботи цієї ж школи. 

З 1978 року Л. О. Черних – асистент кафедри математики Криворізького державного педагогічного інституту (м. Кривий Ріг). 1981 р. – аспірант за спеціальністю "Методика викладання державного математики" педагогічного Київського інституту ім. М. Горького (м. Київ). 1984 р. – асистент кафедри математики з методикою викладання КДПІ (м. Кривий Ріг). 1987 р. –  старший викладач кафедри математики КДПІ (м. Кривий Ріг).

 

26950

Щиро вітаємо вельмишановну Польгун Катерину В'ячеславівну з отриманням 23 травня 2024 року атестата доцента найкращої кафедри математики та методики її навчання! Це визначне досягнення є свідченням Вашого професіоналізму та відданості науці. Не дивлячись на молодий вік вже стали взірцем для багатьох майбутніх вчителів математики, умілим наставником та відповідальним колегою. Своєю невтомною працею, наполегливістю, розважливістю Ви впевнено крокуєте до досягнення своїх мрій. Нехай і далі Ваша діяльність приносить задоволення, а кожен день буде сповнений нових ідей та можливостей. Бажаємо Вам професійних звершень та нових здобутків на науковій ниві! Успіхів Вам, здоров’я та творчого натхнення!
З повагою, колектив кафедри математики та методики її навчання

2024 05 23 15 02 27 826

26597

9 травня о 14.30 відбулася інформаційна зустріч студентів фізико-математичного факультету з керівниками Психологічної служби КДПУ та Молодіжного центру КДПУ. Про шляхи вирішення психологічних проблем розповіла соціальний педагог Любов Сергіївна Васюк.

На важливості вчасного вирішення проблем наголосила декан факультету Олена Вікторівна Віхрова.


Ілля Олександрович Лисоконь, помічник ректора, розповів детальніше про Молодіжний студентський центр. і про те, як краще студентам до нього долучитися. 

26431

Викладачі кафедри математики та методики її навчання КДПУ - професор І.В.Лов'янова, завідувач кафедри, доцент Д.Є.Бобилєв, доцент Т.Г.Крамаренко - взяли участь у майстер-класі «Штучний інтелект – поповнення скриньки цифрових інструментів сучасного педагога», який відбувся онлайн 25.04.2024 р. з 15.00 до 18.00. На майстер-класі планувалося навчання вчителів. Організатори майстер-класу – співробітники відділу хмаро орієнтованих систем інформатизації освіти Інституту цифровізації освіти НАПН України.

вебінар ШІ 2024 04 26 07 55 16 522

З вітальним словом до учасників звернувся Олег Спірін, д-р. пед. наук, проф., чл.-кор. НАПН України, директор ІЦО НАПН України.

Марія Шишкіна, д-р. пед. наук, с.н.с., завідувач відділу хмаро орієнтованих систем інформатизації освіти ІЦО НАПН України, керівник наукового дослідження «Проєктування і використання відкритого освітнього середовища з елементами штучного інтелекту для професійного розвитку педагогічних кадрів» виголосила доповідь «Потреби сучасного вчителя щодо добору інструментів ШІ: результати опитування».

Майя Мар’єнко, д-р. пед. наук, с.д., провідний науковий співробітник відділу хмаро орієнтованих систем інформатизації освіти ІЦО НАПН України представила доповідь «Добір інструментів ШІ у роботі вчителя».  Також Майя Володимирівна запропонувала практичне завдання для вчителів (робота в міні-групах) «Практичний досвід використання інструментів ШІ у освітньому процесі».
Принагідно зазначимо, що М.В. Мар’єнко (Попель) – випускниця кафедри математики та методики її навчання КДПУ. Впродовж десяти років після випуску захистила кандидатську та докторську дисертації з використання ІКТ в освіті, нагороджена як молодий та перспективний науковець премією Президента України.

Зацікавила учасників також доповідь Валентини Коваленко, соціального педагога, психолога, канд. пед. наук, с.д., провідного наукового співробітника відділу хмаро орієнтованих систем інформатизації освіти ІЦО НАПН України, керівника наукового дослідження «Використання вчителями сервісів штучного інтелекту у навчанні природничо-математичних предметів у закладах загальної середньої освіти». Тема доповіді «Як подолати страх, почати використовувати, і навчитись критично добирати інструменти ШІ вчителям».

26276

Вельмишановний Володимире Вікторовичу!

Колектив кафедри щиро вітає Вас з Днем народження!
Було б помилкою не згадати і не сказати, що випусники і нинішні студенти тепло згадують професора Корольського Володимира Вікторовича і дають йому високу оцінку, зокрема: компетентний, самовідданий, врівноважений, інтелектуальний, талановитий, творчий, працелюбний, справедливий, багатогранний, самодостатній, інтелігентний, життєлюбний, непідкупний…
Вам доля подарувала активне, багате і цікаве життя. Ваша трудова діяльність присвячена вихованню студентської молоді, викладацькій та науковій роботі. Ми цінуємо Вас як яскраву особистість і професіонала.

Прес-центр про привітання В.В.Корольському 

ВІдео з нагоди привітання

14819

Шановні любителі математики!

У 1987 році відомий популяризатор науки фізик Ларрі Шоу (Лоуренс Н. Шоу) запропонував святкувати 14 березня день числа π. Із того часу в науковому музеї «Експлораторіум» (Сан-Франциско, Каліфорнія), де працював Ларрі Шоу, щороку відбувалось математичне свято, популярність якого поступово вийшла далеко за межі штату. Для поціновувачів математики свято розпочинається о 1:59 ночі, що разом із датою складає перші шість знаків числа π (3,14159...).

25436

Польгун15 лютого під час засідання кафедри математики та методики її навчання усі члени кафедри підтримали рішення кафедри рекомендувати Вченій раді КДПУ кандидата педагогічних наук ПОЛЬГУН КАТЕРИНУ В’ЯЧЕСЛАВІВНУ до участі в балотуванні на присвоєння вченого звання доцента кафедри математики та методики її навчання й подання відповідних матеріалів до Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України.
Під час обговорення питання виступила старший викладач, канд. пед. наук К.В. Польгун зі звітом про виконану впродовж 5 років роботу  на кафедрі

Протягом звітного періоду К.В. Польгун викладала такі дисципліни: аналітична геометрія, диференціальна геометрія, конструктивна геометрія, математичний аналіз, теорія і методика інклюзивного навчання математики, основи вищої математики. З усіх дисциплін розроблено методичні комплекси та робочі програми, тексти лекцій, плани практичних занять, електронні навчальні курси на платформі MOODLE, екзаменаційні та залікові матеріали.

Також неодноразово була методистом з математики та груповим керівником з виробничої практики студентів 4-го курсу бакалаврату та другого курсу магістратури.

Має 12 публікацій, з них 1 публікація у періодичному виданні, яке включено до наукометричної бази Scopus, 2 – що індексуються в наукометричній базі Index Copernicus, 3 – у фахових виданнях категорії Б, 1 – навчально-методичний посібник, 6 – тези доповідей на наукових конференціях міжнародного рівня.

25298
Нормативна база університету
Гранти, стипендії, стажування
Скринька довіри «Організація освітнього процесу в КДПУ»
Форма запису на індивідуальну безкоштовну консультацію з психологом
23392
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Січень 2025
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31