Кафедра ботаніки та екології
Природничий факультет

У виставковому залі художньо-графічного відділення факультету мистецтв Криворізького державного педагогічного університету відбулось урочисте нагородження переможців конкурсу «Навчальний малюнок». З привітальним словом до переможців конкурсу звернулися декан факультету к.п.н., доц. Ейвас Л.Ф. та завідувач кафедри образотворчого мистецтва к.п.н., доц. Пильнік Р.О. Така співпраця з освітніми та культурними закладами міста дозволяє засвідчити рівень підготовки майбутніх вступників та згодом радо прийняти їх у стінах художньо-графічного відділення факультету мистецтв. Підведення підсумків відкритого міського конкурсу дитячого малюнку на факультеті мистецтв можете переглянути у репортажі ТРК "Рудана".

Запрошуємо до перегляду експозиції виставки «Навчальний малюнок» з роботами переможців.

Навч.мал 4 Навч.мал 1
Навч.мал 5 Навч.мал 2