Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

Кожного року інформаційний освітній ресурс «Освіта.ua» складає консолідований рейтинг закладів вищої освіти України. Про особливості цього рейтингу та місце КДПУ серед ЗВО Дніпропетровщини та педагогічних університетів країни читайте в дописі прес-центру.

Для складання консолідованого рейтингу закладів вищої освіти України використано дані найбільш авторитетних серед експертів і засобів масової інформації національних рейтингів закладів освіти України: «Топ-200 Україна», «Scopus» та «Бал НМТ на контракт», кожен з яких використовує різні критерії оцінювання закладів вищої освіти. Отриманий узагальнений рейтинг підсумовує рейтингові місця освітніх закладів за версією «Топ-200 Україна», «Scopus» та «Бал НМТ на контракт».

Криворізький педагогічний посів 74 місце з-поміж двохсот тридцяти п’яти учасників консолідованого рейтингу, став шостим кращим закладом вищої освіти Дніпропетровщини та другим серед криворізьких ЗВО, лише на чотири місця поступившись лідеру; увійшов до першої п’ятірки педагогічних університетів країни, ставши четвертим серед Альма-матер українських освітян. Варто зазначити, що КДПУ було визнано кращим за такі провідні педагогічні ЗВО, як Український державний університет імені Михайла Драгоманова, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди, Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського, Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського, Бердянський державний педагогічний університет, Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка, Сумський державний педагогічний університет імені А. С. Макаренка, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, Донбаський державний педагогічний університет, Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка, Харківська гуманітарно-педагогічна академія, Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія.

Разом з кращими ЗВО країни КДПУ продовжує тримати освітній фронт та досягати нових вершин в академічній, науковій, громадській та гуманітарній діяльності. Дякуємо всім, хто долучається до забезпечення сталого розвитку нашої Альма-матер!

Липень 2024