Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

img7

Для першокурсників факультету географії, туризму та історії Криворізького державного педагогічного університету вересень 2024 року став початком захопливої подорожі у світ вищої освіти. Посвята в першокурсники — це важливий ритуал, який не тільки офіційно відкриває двері до студентського життя, а й стає символічною точкою відліку для нового покоління студентів.

img7

Цьогоріч факультет організував низку заходів, які подарували першокурсникам незабутні враження, корисні поради та можливість інтегруватися у велику університетську родину.

img7

Студенти старших курсів спеціальності «Туризм» підготували для новачків тепле вітання під час загальнофакультетських зборів. У дружній атмосфері старшокурсники поділилися своїм досвідом та надали цінні настанови щодо успішного навчання. Не менш захопливою подією стала зустріч для першокурсників спеціальності «Географія», яка відбулася наприкінці першого навчального тижня. Цей захід мав на меті познайомити новачків із особливостями навчання у закладі вищої освіти. Першокурсники отримали важливі знання про структуру освітнього процесу, відчули підтримку викладачів і старших студентів.

img7

Посвята першокурсників спеціальності «Історія» запам'яталася поїздкою на історично важливий Курган. Тут, серед величних пейзажів, першокурсники взяли участь в екскурсії, де дізналися багато цікавого про історію рідного краю.

img7

Після пізнавальної частини на молодь чекав веселий історичний інтерактив, який створив невимушену атмосферу для ближчого знайомства та згуртування. Такий формат посвяти нагадав про те, що історія — це не лише книжки, а й жива спадщина, до якої можна доторкнутися.

img7

Не менш насиченим був і день для першокурсників спеціальності «Соціологія». Вони зібралися біля флагштока, де старшокурсники підготували для них цікаву конкурсну програму. Учасники виконували різноманітні завдання, які сприяли розвитку творчого мислення. Символічним завершенням свята стало вручення брендованих значків, які відтепер нагадуватимуть студентам про цей важливий день, коли вони офіційно стали частиною університетської родини.

img7

Посвята першокурсників — важливий момент у житті кожного студента, коли вони знайомляться з одногрупниками та відчувають підтримку старших колег. Це подія, яка допомагає усвідомити правильність обраного шляху та відкриває нові горизонти.

Жовтень 2024