Дошкільної і спеціальної освіти
Факультет педагогічної освіти

img5

22 та 23 червня 2024 року Криворізький педагогічний мав честь приймати Яна ван Звітена – засновника та ректора Нідерландської Бізнес-Академії, професора, фахівця з медіації та вирішення конфліктів, перемовин, а також розвитку особистості.

img10

Професор Ян ван Звітен має велику кількість міжнародних сертифікацій, таких як DISC, MBTI, WAVE та інші.

Під час свого візиту представник нідерландських колег підписав договір про співпрацю з КДПУ, що відкриває нові можливості для вдосконалення освітнього процесу та професійного розвитку як здобувачів освіти, так і науково-педагогічних працівників університету.

img13

23 червня професор ван Звітен провів тренінг для викладачів КДПУ на тему лідерства. Під час тренінгу учасники здобули цінні знання про сучасні підходи до лідерства, стратегії розвитку лідерських якостей та ефективного управління командами.

img14

Інтерактивні сесії на тренінгу дозволили учасникам практично застосувати отримані теоретичні знання, а обговорення реальних кейсів допомогло краще зрозуміти сутність лідерства в різних контекстах.

img17

Викладачі відзначили високий професійний рівень проведеного заходу та корисність отриманих знань і навичок.

img18

Співпраця з таким відомим фахівцем, як Ян ван Звітен, є важливим кроком у підвищенні якості освіти та розвитку міжнародних зв'язків КДПУ.

img21

Вдячні Яну ван Звітену за його візит і надану можливість взаємодії та навчання. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю та реалізацію спільних освітніх проєктів.

img25

Більше фото в галереї