Дошкільної і спеціальної освіти
Факультет педагогічної освіти

dyvotsvit2021 1

22-23 квітня 2021 року в дистанційному форматі відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс музикантів-виконавців «Музичний дивоцвіт», який традиційно організовує музично-хореографічне відділення факультету мистецтв Криворізького педагогічного.

dyvotsvit2021 2

Метою проведення події є збереження та розвиток кращих традицій вітчизняного й зарубіжного музично-виконавського мистецтва; зростання його ролі та значення в духовному житті сучасного суспільства; виявлення й підтримка талановитої молоді; підвищення виконавської майстерності солістів і творчих колективів.

dyvotsvit2021 3

Конкурс містить три номінації: «Інструментальний жанр», «Вокальний жанр» та «Вокально-хорові колективи».

До основних критеріїв оцінювання належать: виразність виконання (інтонування, фразування, темп, динаміка, агогіка тощо), жанрово-стильова грамотність, яскравість втілення музичного образу; артистизм; технічна майстерність; культура та художність виконання.

dyvotsvit2021 4

Для того, щоб взяти участь у конкурсі, всім охочим було необхідно заповнити заявку, вказавши основну інформацію про себе, додати посилання на YouTube-відео свого виступу й надіслати на зазначену електронну скриньку до 20 квітня 2021 року.

«Цьогоріч у конкурсі взяло участь більше ніж 170 учасників із різних країн та регіонів України. Після прийому заявок члени журі переглядають виступ кожного учасника, а потім відбувається спільне обговорення та визначення переможців за номінаціями», – розповіла прес-центру завідувач кафедри музикознавства, інструментальної та хореографічної підготовки, канд. пед. наук, ст. викладач В. М. Міщанчук.

dyvotsvit2021 5

Оцінювати виступи учасників буде компетентне журі, до складу якого увійшли Лауреати Міжнародних і Всеукраїнських конкурсів, провідні викладачі-виконавці закладів вищої мистецько-педагогічної освіти України, Польщі, Ізраїлю.

Результати фестивалю-конкурсу будуть відомі наступного тижня; їх оприлюднять на офіційній сторінці Криворізького педагогічного.

Бажаємо найталановитішим учасникам конкурсу перемоги,
а всім митцям
творчої наснаги!