Факультет мистецтв (Музично-хореографічне відділення)
Музичне мистецтво. Хореографія.

97798л

Петро Заїка голова журі фестивалю-конкурсу, голова журі І Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Музичний дивоцвіт», музично-громадський діяч, баяніст, педагог, кандидат педагогічних наук (2008), Заслужений діяч мистецв України(1999).

Наталія Овчаренкозаступник голови журі фестивалю-конкурсу, доктор педагогічних наук (Dr. Habil, 2016), професор (2020), співачка (меццо-сопрано), викладач вокалу Криворізького державного педагогічного університету і Криворізького обласного музичного коледжу, Лауреат міжнародних конкурсів, член журі міжнародних і всеукраїнських вокальних конкурсів і фестивалів.

Богуміла Тарасевич – доктор педагогічних наук (Dr., 2012), професор (2020), співачка та музикознавець. Випускниця Музичної Академії ім. Ігнація Іоанна Падеревського в Познані  та Університету ім. А. Міцкевича.

Світлана Бендікова – оперна співачка (сопрано), викладач вокалу Єрусалимської академії музики і танцю; Лауреат премії Союзу діячів мистецтв Ізраїлю ім. І. Манора та Лауреат премії міністра абсорбції ім. Ю. Штерна за розвиток ізраїльської культури; член журі міжнародних вокальних конкурсів і фестивалів: «Golden Key», «Sea Pearls», «Kaleidoscope» – Ізраїль, «Sing at Home» – Італія, «Constellation of talents» – Молдова, «Golden dream» –  Болгарія і США.

Ольга Чеботаренко – кандидат мистецтвознавства (Dr. Phil. (Music Art), 1998), доцент (2006), піаністка, викладач фортепіано Криворізького державного педагогічного університету, Лауреат міжнародних конкурсів.

Вікторія Сергєєва – старший викладач Криворізького державного педагогічного університету, хоровий диригент, Лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів.

Детальніше про Журі конкурсу