Факультет української філології
Українська мова і література

Програма забезпечує комплексну теоретичну, практичну підготовку майбутніх учителів української мови і літератури та зарубіжної літератури, здатних забезпечити освітні потреби Дніпропетровського регіону відповідно до сучасних вимог Нової української школи. Структура програми передбачає ґрунтовне вивчення української мови, української та зарубіжної літератур задля здійснення ефективної професійної діяльності. Збалансований розподіл компонентів загальної, професійної, практичної підготовки й варіативної частини освітньої програми сприяють формуванню необхідних професійних компетентностей. Пропонована програма створює передумови для саморозвитку здобувачів вищої освіти засобами новітніх технологій навчання. Формування в здобувачів компетентностей відбувається шляхом поглибленого вивчення дисциплін гуманітарного напряму й суміжних галузей знань у їх гармонійному поєднанні, використання новітніх методів і форм навчання та досягнень вітчизняної та світової освітньої практики, формування навичок критичного мислення, що сприяє розвитку здатності розв’язувати складні спеціалізовані задачі у сфері середньої освіти.

ОП розміщено в каталозі освітніх програм університету за покликанням:

Вересень 2024