Напередодні Дня Європи студенти-географи 3 курсу (староста – Олександра Бокайчук) провели інтелектуальну гру під назвою «Європейський калейдоскоп». «Європейський калейдоскоп» — це дивовижна мандрівка через багатогранний світ культури, традицій та історії країн Європи. Кожна держава має свою унікальну мову, звичаї, архітектуру та кухню. У Франції відчувається атмосфера романтики, Італія зачаровує смаком піци та мистецтвом, а Іспанія — енергією фламенко. Швейцарія славиться горами й точністю, Нідерланди — полями тюльпанів і велосипедними доріжками. Європейці дбайливо зберігають свою культурну спадщину й одночасно впроваджують сучасні технології. «Європейський калейдоскоп» — це яскрава мозаїка, що об’єднує народи в єдину європейську родину.
![]() |
![]() |
- Автор: Кафедра географії та методики її навчання
- Перегляди: 144
8 травня Україна вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, яка стала найстрашнішою трагедією XX сторіччя.
Здобувачі освіти 1 курсу факультету географії туризму та історії (група ГТ-24, куратор – викладач кафедри географії та методики її навчання Наталя Пантелєєва) провели годину-реквієм з нагоди увічнення пам’яті про перемогу над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років.
- Автор: Кафедра географії та методики її навчання
- Перегляди: 186
Напередодні 8 травня студенти групи ГОЕ-21 (староста Анна Полтавець) провели бесіду до Дня пам’яті і примирення. Згадали, що 1 вересня 1939 року Німеччина напала на Польщу. Велика Британія та Франція оголосили Гітлеру війну. Радянський Союз зволікав, Гітлер підбурював Сталіна до негайного наступу на територію Польщі, погрожуючи проголосити західноукраїнську державу.
Німеччина масово застосовувала працю примусових робітників зі східних окупованих територій. Остарбайтерів масово почали вивозити з України в 1942 році. До вересня 1944 року з України забрали більше 2 млн. осіб. Вигнання ворожих військ почалося влітку 1943 р. з Луганської області і просувалось територією України на захід. В листопаді 1944 року територія України була звільнена від ворога. Бойові дії перемістилися до Європи.
- Автор: Кафедра географії та методики її навчання
- Перегляди: 222
Година спілкування щодо захисту навколишнього середовища, присвячена Всесвітньому Дню Землі проведена в групі ГТ-22. Староста - Бокайчук Олександра.
Щороку 22 квітня ми відзначаємо Всесвітній день Землі, щоб нагадати про важливість збереження природи. Захист навколишнього середовища — це обов’язок кожної людини, незалежно від віку чи місця проживання.
- Автор: Кафедра географії та методики її навчання
- Перегляди: 343
На факультеті географії, туризму та історії, у переддень Дня українського добровольця, куратором групи ГТ-23, Мантуленко С. В., була проведена година патріотичного виховання.
Цей день, вшанування добровольців – людей, які не були військовими за професією, але в критичний для держави момент без повісток чи примусу, добровільно «поставили на паузу» своє попереднє життя й узяли до рук зброю, щоб захистити країну.
Метою заходу було: ознайомити студентів з історією свята; вшанувати подвиг добровольців, які стали на захист України; формувати у молоді почуття патріотизму, громадянської відповідальності та національної свідомості.
- Автор: Кафедра географії та методики її навчання
- Перегляди: 424
Напередодні Дня соборності України студенти академічної групи ГОЕ-21 (староста – Анна Полтавець) підготували та провели годину спілкування. Що означає День Соборності? У 1919 році в Києві був проголошений Акт злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР). За часів Радянського Союзу цей День не відзначався, вперше на державному рівні його святкували в 1999 році.
- Автор: Кафедра географії та методики її навчання
- Перегляди: 449
Студенти академічної групи ГОЕ-21 (староста Анна Полтавець) перед настанням холодів зібрались щоб пригадати які заходи треба вживати щоб запобігти вірусним інфекціям. Правила прості, але люди часто забувають або нехтують ними: правило гігієни рук, уникати дотиків свого обличчя, поважати особистий простір, дезінфікувати особисті речі, зміцнювати свій імунітет.
- Автор: Кафедра географії та методики її навчання
- Перегляди: 513
Годину національного виховання до Дня української писемності та мови провели магістри другого року навчання факультету ГТІ (староста Олександра Радівілова). Студенти цієї групи зокрема зазначили: «День української писемності та мови — свято розвитку державної мови, яке щороку відзначається в Україні 27 жовтня. Свято української писемності та мови традиційно відзначається в день вшанування пам’яті Преподобного Нестора Літописця.
- Автор: Кафедра географії та методики її навчання
- Перегляди: 659
Дотримання академічної доброчесності під час освітнього процесу – це надзвичайно важливе й актуальне питання, яке було розглянуто під час онлайн зустрічі зі студентами першого курсу групи ГТ-24.
З метою поліпшення обізнаності студентів про академічну доброчесність, було проведено годину спілкування «Академічна доброчесність студента» під час якої куратор групи Наталя Пантелєєва ознайомила студентів з видами правопорушень академічної доброчесності – академічному плагіаті, самоплагіаті, фабрикації, фальсифікації, списуванні, хабарництві, а також наголосила на академічній відповідальності.
- Автор: Кафедра географії та методики її навчання
- Перегляди: 661
Напередодні Дня захисника і захисниці України в академічній групі ГТ -22 пройшла година патріотичного виховання. Як відзначають студенти, для них цей день — це свято мужності, сили духу та відданості нашій країні. У цей день ми вшановуємо всіх, хто боронить незалежність і суверенітет України на передовій та в тилу.
- Автор: Кафедра географії та методики її навчання
- Перегляди: 580