Кафедра фізики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

Незважаючи на непрості обставини у країні, студенти факультету «ГЕОГРАФІЇ ТУРИЗМУ ТА ІСТОРІЇ», Гогерчак Арсеній (ГОЕ-21) та Лівак Ірина (ГОЕ-21) 7-8 грудня 2022 року прийняли участь у міжнародній науково-практичній інтернет-конференції молодих учених і студентів «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СУСПІЛЬНИХ ТА ГУМАНІТАРНИХ НАУК» ХІІ ГЛУХІВСЬКІ НАУКОВІ ЧИТАННЯ.

Співорганізаторами конференції були:

Університет Коменського у Братиславі;

Дангаринський державний університет;

Костанайский соціально-технічний університет імені академіка Зулхарнай Алдамжар;

Китайсько-українська асоціація сприяння розвитку освіти та науки ПЗВО «Київський міжнародний університет»;

Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка.

Конференція молодих учених засвідчила, що не існує кордонів для плідної наукової співпраці, вона сприяє подальшому виробленню новітніх підходів до розвитку сучасної науки.

Наукові напрями роботи конференції:

• економічні аспекти розвитку організації, регіону;
  • інформаційні технології в освіті, науці і техніці;
  • правознавство. політологія;
  • українське суспільство і виклики глобальної цивілізації: соціально-гуманітарні аспекти;
  • педагогіка: теорія та практика;
  • біологія, екологія, еколого-краєзнавча освіта, охорона природи
  • технологічна освіта;
  • професійна освіта;

Роботи наших студентів були присвячені інформаційним технологіям в освіті, науці і техніці.

Інноваційні методи контролю дистанційного навчання з дисципліни «Геоморфологія». Автор: Гогерчак Арсеній

Контроль знань географічної номенклатури в онлайн режимі. Автор: Лівак Ірина

Керівником студентських робіт була доцент кафедри географії та методики навчання Лакомова Олена Йосипівна

Лівак І. page 0001 Гогерчак А. page 0001

Лакомова О. Й. page 0001

Бажаємо нашим студентам творчої наснаги та нових наукових звершень!

Вересень 2024