Кафедра фізики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

img8

Історія рідного краю є важливим напрямом наукових розвідок у Криворізькому педагогічному. 26 жовтня 2024 року представники нашого університету завітали на презентацію книги «Микола Львович Давидов та його краєвидний сад» у бібліотеці-філіалі № 10 КЗК «Міська бібліотека для дорослих» КМР.

img8

До презентації долучилися зав. кафедри біології та екології Едуард Євтушенко, зав. кафедри туризму та економіки Володимир Казаков, в. о. директора бібліотеки Олена Лебедюк та зав. відділу комплектування та науково-бібліографічної інформації Олена Дікунова.

img8

Під час зустрічі Владислав Сердюк – упорядник презентованої книги – розповів про нове краєзнавче видання та висвітлив особливості роботи над ним. Фундаментальна праця зацікавила присутніх не тільки фактами про засновника парку – Миколу Львовича Давидова, але й унікальним оформленням видання.

img8

«Микола Давидов – український дендролог та юрист, засновник кількох ландшафтних парків, одним з яких є дендропарк «Веселі Боковеньки» (Кропивниччина). У книзі представлено праці Давидова, статті про нього, публікації про парк, зокрема його фото та художні зображення, деякі з яких опубліковано вперше», – підкреслив Владислав Сердюк.

img27

З теплими словами подяки до пана Владислава зверталися відомі краєзнавці, освітяни, науковці нашого міста. Кожен з присутніх мав можливість висловитися; на заході лунали захопливі розповіді про Давидівський парк – чудовий куточок степової України.

img30

Дякуємо упоряднику нового видання та організаторам зустрічі за можливість більше дізнатися
про унікальні цікавинки історії нашого рідного краю!
Жовтень 2024