Кафедра фізики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

У Криворізькому педагогічному завжди приділяється велика увага спортивній складовій освітнього процесу. Це засвідчують численні перемоги здобувачів вищої освіти нашого університету на змаганнях різного рівня.

19 травня 2024 року жіноча команда КДПУ з волейболу взяла участь у відкритому чемпіонаті міста серед жіночих команд вищої ліги, який організовано Департаментом у справах сім’ї, молоді та спорту Криворізької міської ради та Федерацією волейболу м. Кривий Ріг. До складу нашої команди увійшли: Вікторія Коростій (фізико-математичний факультет) – капітан команди, Катерина Парицька (факультет педагогічної освіти), Анастасія Пелешко (фізико-математичний факультет), Анастасія Старинська, Анастасія Чернятьєва, Варвара Герасименко, Єлизавета Константиновська – (природничий факультет), Віолетта Заклепна.

Під керівництвом свого наставника – головного тренера, завідувача кафедри фізкультури та методики її викладання природничого факультету А. М. Батюка з рахунком 3:1 у поєдинку з командою КНУ наші волейболістки здобули перемогу на чемпіонаті міста!

Вітаємо спортсменок Криворізького педагогічного з перемогою та зичимо нових успіхів у спорті й навчанні!

Більше фото в галереї

Червень 2024